Blog modowy
Wednesday December 12th 2018

Portfel damski ozdobą torebki – jaki wybrać?

Portfele damskie to najczęściej wybierane na chybił trafił dodatki. Fatalnej jakości i niepasujące do wyznawanego stylu portmonetki to zmora dzisiejszych czasów.

SKÓRZANY, MATERIAŁOWY, A MOŻE FILCOWY?
Wybór materiału, z którego portmonetka jest wykonana zależny jest nie tylko od panujących trendów, ale również wyznawanej filozofii życiowej. Dla wegetarian skórzana portmonetka to nie najlepszy pomysł, podczas gdy nowoczesna i zadbana bizneswoman przygarnie ją bez mrugnięcia okiem.

Nastoletni bunt najlepiej wyrazi ręcznie robiona i ozdabiana portmonetka z filcu lub ciekawego materiału. Użytkowanie filcu może być jednak kłopotliwe, szczególnie w wilgotnych warunkach, dlatego warto pamiętać o jego zabezpieczeniu przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

WIELKOŚĆ MA ZNACZENIE?
Duże portfele damskie to domena zabieganych i posiadających worek obowiązków kobiet. Duża pojemność idealnie zmieści zarówno zwolnienie lekarskie dzieci, paragony jak i drobne przeznaczone na parking. Do wieczorowej torebki lepiej wybrać jednak mniejszy format ulubionej portmonetki, jest ona bardziej elegancka niż tzw. wór bez dna.

Średnia wielkość świetnie dopełni codzienną stylizację młodej kobiety i nastolatki. Ciekawy design, grafika, czy zdobienie będą dodatkowym atutem, na który warto zwrócić uwagę podczas wyboru.

Kolorowe portmonetki to najświeższy hit nadchodzącego sezonu. Kolorystyczna plama wyłaniająca się spośród morza czarnych i granatowych toreb to odpowiedź na jesienną szarugę i zimową pluchę.

More from category

Niebanalne ozdoby do włosów

Prawdą jest, że ładna fryzura nie potrzebuje żadnych fikuśnych ozdób, jednakże na rynku jest ich tak wiele, że [Read More]

Delikatne kolczyki ślubne z perłą

Dziś coraz więcej kobiet decyduje się na biżuterię ślubną wykonaną ze srebra lub z białego złota. Jest ono [Read More]

Kwiatowe wianki ślubne – najnowsze trendy

Zwyczaj ozdabiania głowy Panny Młodej ozdobnymi kwiatami sięga bardzo odległych czasów, kiedy to wieńce wykonane [Read More]

Stylowe zegarki męskie

Mężczyźni rzadko kiedy przyozdabiają się biżuteria, ale gdy już to robią, korzystają zazwyczaj z typowo [Read More]

Interesting Sites

    Archives